22ADP-18Q
You are here:
- Home
- Products tagged “22ADP-18Q”
22ADP-18Q
Showing the single result
Differential Pressure Sensor
Differential pressure transmitter with 8
selectable ranges and outputs 0…5 V,
0…10 V or 4…20 mA. NEMA 4X / IP65 rated
enclosure. For monitoring the differential
pressure of air and other non-flammable
and non-aggressive gases. Monitoring air
filters, fans, industrial cooling air cycles,
control of air and fire dampers.
Options available with LCD display,
Autozero feature.
Product Tags
ป้ายกำกับ
2-way
3-point rotary actuator
3.5 Nm
4 Nm
5 Nm
9 Nm
18 Nm
20 Nm
160 Nm
AC/DC 24 V
AC 24...240 V / DC 24...125 V
AC 120 V
AC 230 V
BELIMO
Characterised control valve with sensor-operated flow rate or power control
Combi valves (PICV) PN25
communicative
Damper actuator
DC 2...10 V
Duct sensor CO₂ / Temperature
Duct Sensors (Air)
Energy Valve
Fire damper actuator
Globe valve
Globe valve actuator
Internal thread
Modulating
Modulating control valves with magnetic actuators
Modulating DC
Modulating rotary actuator
Open-close
Outdoor Humidity
PN 16
PN 16 (Energy Valve)
power and energy-monitoring function
RobustLine damper actuator
Rotary actuator
Sensors
Siemens
Spring-return actuator
Spring return
Temperature Sensor with weather shield
torque 10 Nm
torque 20 Nm
voltage AC/DC 24 V